WSZYSTKO CO

OCIEPLAMY

Oferujemy Państwu izolację budynków metodą natrysku pianki poliuretanowej przy użyciu nowoczesnego, wysoce specjalistycznego sprzętu wykorzystującego hydrodynamikę. Metoda ta doskonale sprawdza się i może być stosowana do dociepleń wszelakich budynków:

  • mieszkalnych,
  • halach przemysłowych i produkcyjnych,
  • obiektach gospodarczych i rolniczych,
  • innych typach budynków.

IZOLACJE DACHÓW I PODDASZY

Udowodniono że, straty ciepła w domu spowodowane nieodpowiednią izolacją dachu mogą wynosić nawet 30% należy zatem zatroszczyć się o szczelną izolację. Odpowiednio wykonana izolacja metodą natrysku pianki poliuretanowej w znacznym stopniu obniżyć koszt ogrzewania budynku. Oferujemy izolacje natryskową która ze względu na swoją technologię gwarantuje szczelność nieosiągalną dla innych metod ociepleń takich jak wełna czy styropian. Dzięki natryskowej pianie poliuretanowej, która wypełnia wszystkie szczeliny i wolne przestrzenie zapewniając maksymalnie szczelne ocieplenie.

Wielką zaletą pianki poliuretanowej, jest fakt iż to materiał o bardzo dobrej szczelności, utrzymuje swoje parametry bez względu na otaczające warunki przez wiele lat. Pianki PUR natryskuje się przy pomocy specjalistycznych maszyn i wykwalifikowanych pracowników. Natryskiwana piana tworzy jednolitą i twardą powłokę izolacyjną w przeciwieństwie do standardowych metod powłoka pozbawiona jest łączeń i przerw co ogranicza występowanie mostków termicznych.

IZOLACJA FUNDAMENTÓW

Fundament to najważniejszy element budowy, nieodpowiednia izolacja fundamentu może oznaczać wilgoć, a w najgorszym wypadku może wystąpić grzyb oraz pleśń, trzeba zastosować odpowiednie materiały i techniki aby tego uniknąć, doskonale do tego nadaje się izolacja metodą natrysku piany poliuretanowej. Izolacja wykonana przez naszą firmę daje nawet stuprocentowo szczelną hydroizolację. Metodę tą można zastosować w przypadku nowych inwestycji jak również w naprawie przeciekających lub przemarzających fundamentów.